Sağlık Yazıları

Her Dolabın Başlıca Parçaları

Her Dolabın Başlıca Parçaları

Kadınlar, dolaplarını gerekli gereksiz doldurmayı çok severler. Bir gün işe yarar diyerek bekletilen kazaklar, pantolonlar, gömlekler yıllarca sıralarının gelmesini beklerler. Moda her geçen yıl değişim yaşamakta. Fakat kalıplaşmış parçalar hala önemini ve yeniliğini korumakta.

Beyaz Gömlek

Her kadının dolabında muhakkak bir beyaz gömlek olmalıdır. Beyaz gömleklere alıştığınızda dolabınızdakiler size asla yeterli gelmeyecek. İster çeşit çeşit kot pantolonlarla kombinleyin, ister rengarenk etek ve babetleriniz’le alışkanlık yapacaklar.

Denizci Tişörtü

Çizgili tişörtler, denizci modasını temsil ederler. Kiloş bir etek ve babetle kombinlemek size sevimli bir görünün kadar kazandırırken, kot pantolonunuz ve spor ayakkabınız ile kombinlediğiniz de salaş bir görünüme bürünürsünüz. Yaz ayları için vazgeçilmez bir öneri.

Jean Pantolon

Bir kadın için jean pantolon olmazsa olmaz bir parça. İster bol paça, ister skinny, isterseniz yüksek bel her kombinin kurtarıcısı niteliğinde. Topuklu veya spor ayakkabı, tişört veya gömlek her türlü parça ile rahatça kombinleyebilirsiniz.

Kalem Etek

Zariflik ve asaletin timsali gibidir kalem etekler. Dekolte vermeden seksi görünmenizi sağlayan belki de tek parça. Ceketler, tişörtler, gömlekler her türlü parçayı kalem eteklerle rahatça kombinleyebilir ve gayet çekici olabilirsiniz.

Deri Ceket

Asi bir tavır akla getiren deri ceketler, gayet şık bir görünüm de kazandırabilirler. Her türlü ayakkabı ile kombinlenen deri ceketler, uzun şifon elbiselerin, jean ve tişört kombinlerinin üzerine çok yakışacaklar.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir