Fırfır Detaylar İle Kombinler

Fırfır Detaylar İle Kombin

Fırfır tasarımları son yıllarda vitrinlerde tüketici ile buluşmaya devam ediyor. Uzun bir süre de moda olmaya devam edecek gibi gözüküyor. Tabi bu detay kombin oluştururken biraz dikkat ve özen gerektirecek. Böyle olması, yanlış kombin yapmamak için en doğrusu.

Bu trend özellikle bluz ve eteklerde daha yoğun bir şekilde kullanılıyor. Tabi fırfır hareketli bir detay olduğundan kombin yapmak vücut yapısı ile fazlasıyla alakalı. Güzel bir tarz yapmak istiyorsanız, vücudunuzu tanıyıp işe başlayabilirsiniz.

Geniş Basenler Uzak Kalmalıdır

fırfır
Üst bölgesi daha zayıf olan, alt bölgesi daha yoğun armut tipi bayanlar bu tarzı basen bölgesinde kullanmaktan kaçınmalıdır. Üst bölge için fırfırlı bir gömlek kullanıp, alt kısmı daha zayıf gösterecek bir kıyafet ile tamamlamak daha uygun olacaktır. Bir detay daha vermek gerekirse, büyük ve gösterişli gömlek, hırka, kazak gibi kıyafetler ile birlikte büyük kolyeler ve küpeler takmaktan kaçınılmalıdır. Yani vücudunuzda daha zayıf görünmesini istediğiniz alanlarda bu tarzı kullanmamanız gerekir.

Zayıf Bayanlar İçin Fırfır Detaylar

Daha zayıf bayanlar bu konuda daha rahat davranabilirler. Tabi her şeyin bir oluru vardır. Tarz yapmak uğruna kıyafette göz yoran karışık bir durumla karşılaşabilirsiniz. İnce yapılı iseniz kat kat eteklerde bu detay tam size göre. Yazın uzun İspanyol tarzı etekleri, düz bir sandalet ya da terlikler ile giyebilirsiniz. Çeşitlilik fazla olunca fırfır detayı daha farklı şekillerde ve renklerde vitrinlerde yerini almaya devam edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir